Kurumsal

HAKKIMIZDA

Aydın Endüstriyel Makina İmalat Sanayi, AYJİB markasıyla, “Türkiye’nin Lider Jimmy Jib Markası” ile yükseliyor.

Aydın Endüstriyel Makina İmalat Sanayi olarak sanayide birçok sektöre çeşitli makine ve makine parçaları ürettik. Kendimize özgü tasarımlarımızla sektöre yönelik hep çözümler ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz. Endüstriyel üretimlerimize ilave olarak medya ve film sektörü için Jimmy jib, pro jib, Kamera platformları, kamera ayakları, tripot vb ürünler de üretmeye başladık.

Ürünlerimizde standart tasarılarımızın yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirledikten sonra, ürün geliştirirken müşterilerimizi üretim aşamasına dahil edip üretimlerimizi tamamlıyoruz. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarını kapsayıcı, nitelikli ve maksimum verimliliğe dayalı ürünler ortaya koyuyoruz.

AYJİB Türkiye’de ve dünya çapında portfolyosunu gün geçtikçe genişleten sektöründe lider jimmy jib markasıdır. Hızlı servis ve yedek parça ile müşterilerimizden gelen her talebi değerlendirmekte, uygun fiyat anlayışıyla ve talepleri zamanında cevaplamaktayız.

MİSYONUMUZ

Türkiye’nin Jiimy Jib üreticisi olarak faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürünleri üretmek, herşeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmak, günümüz değişim ve gelişmelerini yakından takip ederek kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Ayjib ailesi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de ve dünyada zirvede olmaya devam ederken, üretim satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek samimi, güvenilir profesyonel bir hizmet sunmaktır.